Producenci
Pojazd na wiosnę dla Twojego dziecka - rowerek trójkołowy 0
Pojazd na wiosnę dla Twojego dziecka - rowerek trójkołowy

Rowerki trójkołowe przyzwyczajają dzieci do napędzania pojazdu siłą własnych mięśni. Zapewniają stabilność. Rowerek trójkołowy uczy pedałowania oraz sterowania samodzielnie całym pojazdem.

Co oferuje marka Toyz?

Rowerki Toyz są przede wszystkim  solidne i odporne, a wygodne krzesełka pozwalają dziecku na wiele godzin zabawy w komfortowej i bezpiecznej pozycji.

Przygodę jazdy na rowerku maluch może zacząć, gdy ma ok. 3 lata. Wszystko jednak zależy od indywidualnego rozwoju dziecka. Najważniejsze jest aby maluch sprawnie chodził. Musimy też pamiętać, żeby rowerek był takiej wielkości, by dziecko mogło samodzielnie na niego wsiąść i z niego zejść. Maluch siedząc na siodełku powinien bez problemu postawić stopy na podłożu. Jeśli dotyka ziemi tylko paluszkami, to znak że rowerek jest za duży!

Rowerek trójkołowy musi być na tyle stabilny, żeby dziecko było w stanie swobodnie na nim pedałować.

    ⇒ https://bubinek.pl/pl/p/Rowerek-trojkolowy-Charlie-Toyz/83

Firma Toyz pomyślała także o młodszych dzieciach, aby i one miały  możliwość skorzystania z rowerka trójkołowego. Na myśli  mamy rowerki z rączką, która umożliwia rodzicom wygodne pchanie i sterowanie rowerkiem. Dziecko natomiast możemy umieścić  w wygodnym siedzisku. Rowerek Buzz posiada także pasy bezpieczeństwa. (https://bubinek.pl/pl/p/Rowerek-trojkolowy-Buzz/402) Taki rowerek to dobra alternatywa do wózka spacerowego. A, gdy dziecko urośnie, poszczególne części można zdjąć i maluch może uczyć się samodzielnej jazdy.

Dziecko zaczyna się uczyć jeździć?

Aby nauka była bezpieczna warto dziecko wyposażyć w kask → https://bubinek.pl/pl/p/Kask-rowerowy-Disney/129

A także bidon na soczek  https://bubinek.pl/pl/p/Bidon-rowerowy-Disney/131

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl